The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Detoksikaciją skatinantys produktai

Toksinai ne tik žalingi organizmo sveikatai, jie taip pat apkrauna imuninę sistemą, mažina energijos lygį ir netgi gali tapti viena iš kliūčių siekiant sulieknėti.

Dėl netinkamos mitybos ir aplinkos poveikio kaupiantis toksinams, organizmo sistemos gali tapti vangios. Pradedant nuo virškinimo ir maistinių medžiagų įsisavinimo ir baigiant limfine sistema bei hormonų funkcija – toksinai gali paveikti daugelį organizmo funkcijų ir sistemų. Tai savo ruožtu gali sulėtinti medžiagų apykaitą, paskatinti svorio augimą ir sukelti įvairias sveikatos problemas.

Šiais laikais išvengti toksinų poveikio yra praktiškai neįmanoma. Bet kaip padaryti taip, kad išlaikytumėte kuo mažesnį toksinų kiekį ir jų poveikį organizmui?

Jei jūs gaunate visų reikalingų maistinių medžiagų iš kokybiškų ir teisingų maisto produktų, vengiate nesveiko gyvenimo būdo (pvz., nerūkote ir nevartojate alkoholio), jūsų detoksikacijos organai ir sistemos turėtų veikti gerai ir tinkamai šalinti kenksmingas atliekas ir toksinus.

Kepenys (žmogaus kūno pagrindinis detoksikacijos organas) gali detoksikuoti daugelį toksinių medžiagų. Kiekvienas toksinas, kuris veikia jūsų organizmą, nesvarbu ar jūs kažką suvalgėte, įkvėpėte ar palietėte, galiausiai pateks į jūsų kepenis. Jos detoksikuoja  šias medžiagas pakeisdamos jų struktūrą į mažiau toksišką arba lengviau pašalinamą. Kepenyse esančios fermentų sistemos gali suskaidyti vaistus, chemines medžiagas, hormonus, pesticidus ir kitokių tipų toksinus.

Dauguma į organizmą patenkančių cheminių medžiagų yra tirpios riebaluose. Tai reiškia, kad jos gali kauptis riebaliniuose audiniuose. Kepenų darbas yra paversti šias medžiagas į vandenyje tirpstančias chemines medžiagas, kad jas organizmas galėtų pašalinti su vandeniniais skysčiais, tokiais kaip šlapimas, tulžis ir prakaitas.

Kepenims padeda kiti detoksikacijos organai ir sistemos, įskaitant virškinimo sistemą, šlapimo sistemą, limfinę sistemą, blužnį, tulžies pūslę, plaučius ir odą. Nei viena iš šių sistemų neveikia atskirai – visos jos yra glaudžiai susijusios ir priklausomos viena nuo kitos. Jei viena sistema yra per daug apkrauta – didesnis krūvis tenka ir kitoms sistemoms. Jei nutinka taip, kad sistemos apkraunamos per dideliais toksinų kiekiais, jie gali patekti į kraują ir į organus. Esant šioms aplinkybėms – organizmui gali būti naudinga išorinė pagalba.

DETOKSIKACINĖ PAGALBA

Jei ieškote kaip pagerinti bendrą organizmo sveikatą, dauguma natūralios sveikatos specialistų dabar rekomenduoja kartas nuo karto atlikti organizmo valymo programą ir tokiu būdu padėti savo kūnui pašalinti susikaupusias kenksmingas medžiagas ir toksinus.

Gera organizmo valymo programa gali padėti pagerinti bendrą savijautą, padidinti energijos lygį ir padėti jaustis lengvesniems, gyvesniems ir sveikesniems nei jautėtės iki tol.

Gera mityba yra esminis ir vienas svarbiausių faktorių, mažinančių toksinį krūvį jūsų organizme. Mažesnis perdirbtų maisto produktų ir rūgštinių maisto produktų vartojimas gali būti naudingas detoksikacijos procesams, tačiau taip pat svarbu kiekvieno valgio metu rinktis teisingus produktus. Žemiau pateikiame keletą geresnių detoksikacinių produktų.

Maistinės skaidulos

Aukštos kokybės maistinės skaidulos esančios natūraliuose maisto produktuose, tokiuose kaip vaisiai, daržovės ir pilno grūdo produktai gali padėti išvalyti žarnyną ir užtikrinti sklandų jo darbą. Tam tikra skaidulų rūšis, žinoma kaip balkšvojo gysločio sėklų luobelės, labai vertinama dėl teigiamo poveikio žarnynui. Šios skaidulos sumaišius su vandeniu išbrinksta žarnyne ir tampa panašios į gelį substancijos, kuri kaupia atliekas, jas minkština, padeda judėti turiniui žarnynu ir šio proceso metu pašalinti toksinus.

Imbieras

Į savo mitybą stenkitės įtraukti kuo daugiau imbiero. Jame yra daug antioksidantų, jis puikiai veikia virškinimo sistemą ir padeda kovoti su riebių maisto produktų ir alkoholio daromu neigiamu efektu.

Česnakas

Česnakas ne tik suteikia maistui savitą skonį, jame taip pat yra cheminės medžiagos vadinamos alicinu, kuri padeda kovoti su toksinais.

Burokėliai

Burokėliai neseniai buvo įvardinti naujuoju supermaistu, nes juose yra antioksidantų (pvz., vitamino C), šarminių elementų, vitaminų ir mineralų (įskaitant geležį ir magnį).

Žalioji arbata

Žalioji arbata, dar vadinama kinų arbata, yra kokybiškas antioksidantų polifenolių šaltinis. Manoma, kad ji padeda palaikyti kepenų sveikatą ir padeda apsiginti nuo alkoholio, cigarečių ir kitų toksinų daromos žalos.

Daiginti kviečiai

Valgant daug rūgštinio maisto (rafinuotus maisto produktus, cukrų, pieną, mėsą ir nepakankamai vaisių ir daržovių) – gali kilti sveikatos problemų susijusių su uždegiminiais procesais organizme. Daigintuose kviečiuose yra fermentų, antioksidantų, vitaminų ir mineralų, o taip pat stiprių šarminių elementų, kurie padeda natūraliems organizmo detoksikaciniams procesams.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais