The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Ciberžolės nauda

Ciberžolės nauda

Ciberžolės vartojimas imuniteto stiprinimui tampa vis populiaresnis. Ypatingai šaltaisiais metų mėnesiais, kai žmonės skiria daugiau dėmesio savo sveikatai. Ciberžolės naudą pripažįsta autoritetingi užsienio bei Lietuvos sveikatos specialistai.

Ciberžolė, kartais vadinama „indiškuoju šafranu“, turi ilgą medicininio vartojimo istoriją. Pirmieji duomenys apie Curcuma longa šaknies naudojimą medicininiais tikslais Pietryčių Azijoje užfiksuoti prieš beveik 4000 metų.

Ciberžolė (kas yra ciberžolė?)
Ciberžolė su juodaisiais pipirais (kodėl kartu su ciberžole rekomenduojama vartoti juoduosius pipirus?)
Kaip sustiprinti imuninę sistemą?

CIBERŽOLĖJE YRA BIOAKTYVIŲJŲ JUNGINIŲ PASIŽYMINČIŲ VAISTINĖMIS SAVYBĖMIS

Šiuolaikinis mokslas dar tik neseniai pradėjo pripažinti tai, ką indai žinojo jau ilgą laiką – ciberžolėje tikrai yra vaistinių savybių turinčių medžiagų. Šie junginiai vadinami kurkuminoidais, iš kurių svarbiausias yra kurkuminas. Kurkuminas yra pagrindinė veiklioji ciberžolės medžiaga. Ji turi stiprų priešuždegiminį poveikį ir yra stiprus antioksidantas.

Tačiau, kurkumino kiekis ciberžolėje nėra didelis. Todėl tyrimuose įprastai naudojami ekstraktai, kur jo koncentracija yra didesnė. Be to, kurkuminas blogai absorbuojamas į kraują. Tai padeda išspręsti juoduosiuose pipiruose esanti medžiaga – piperinas. Ši medžiaga kurkumino absorbciją padidina net 2000%.

Todėl kai renkatės cirberžolės papildus, žiūrėkite, kad sudėtyje būtų piperino.

KURKUMINAS YRA NATŪRALI PRIEDUŽDEGIMINIŲ SAVYBIŲ TURINTI MEDŽIAGA

Uždegimo procesas organizme yra nepaprastai svarbus. Jis padeda kovoti su žalingais veiksniais bei atitaisyti organizme jų padarytą žalą. Be uždegimo, tokie ligų sukėlėjai kaip pvz. bakterijos, gali tapti mirtini.

Nors trumpalaikis uždegimas yra naudingas, jis gali tapti problema, kai tampa lėtiniu ir klaidingai ima atakuoti paties žmogaus audinius. Mokslininkai mano, kad lėtinis, žemo lygio uždegimas vaidina svarbų vaidmenį daugelyje Vakarų pasaulio lėtinių ligų, įskaitant vėžį, širdies ir kraujagyslių ligas bei kitas.

Kurkuminas turi stiprų priešuždegiminį poveikį. Yra duomenų, kad jis toks pats efektyvus, kaip kai kurie priešuždegiminiai vaistai, be to neturi cheminiams vaistams įprasto šalutinio poveikio.

Tyrimai rodo, kad kurkuminas blokuoja NF-kB molekulę, kuri organizmo ląstelių branduoliuose aktyvuoja genus, susijusius su uždegimu. Manoma, kad NF-kB yra susijusi su daugeliu lėtinių ligų.

Nesigilinant į detales (uždegimo procesai yra labai sudėtingi), svarbiausia suprasti tai, kad kurkuminas yra bioaktyvi medžiaga, kuri padeda kovoti su uždegimu molekuliniame lygmenyje.

Immune System Support

Immune System Support, 90 kapsulių

Aukštos kokybės maisto papildas

  • Ciberžolė ir augaliniai ekstraktai
  • 150 mg kurkumino kiekvienoje kapsulėje
  • Su piperinu geresniam įsisavinimui
  • Su cinku ir vitaminu B6

CIBERŽOLĖS NAUDA: PADIDINA ANTIOKSIDANTŲ KIEKĮ ORGANIZME

Laisvųjų radikalų daroma žala yra atsakinga už senėjimo procesą ir daugelį ligų. Laisvieji radikalai linkę reaguoti su svarbiomis organinėmis medžiagomis, tokiomis kaip DNR, baltymai ar riebiosios rūgštys. Pagrindinė priežastis kodėl antioksidantai yra tokie naudingi – jie saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.

Kurkuminas yra stiprus antioksidantas, kuris dėl savo cheminės struktūros gali neutralizuoti laisvuosius radikalus. Be to, kurkuminas padidina organizme esančių antioksidantų aktyvumą. Tokiu būdu jis veikia dvigubai – ne tik laisvuosius radikalus atakuoja tiesiogiai, bet ir stimuliuoja pačio organizmo antioksidacinę apsaugą.

PABAIGAI

Manoma, kad ciberžolė gali padėti sustiprinti imuninę sistemą, nes pasižymi antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis ir antimikrobinėmis savybėmis.

Pagrindinė veiklioji medžiaga ciberžolėje yra kurkuminas.

Kurkuminas yra blogai absorbuojamas į kraują, todėl jį rekomenduojama vartoti kartu su piperinu. Tyrimai rodo, kad piperinas kurkumino absorbciją pagerina net 2000%.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais