The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Populiarus ir klientų mėgstamas rinkinys organizmo valymui.

“Colon Clean” – sudėtyje esančios maistinės skaidulos pagreitina nesuvirškintų medžiagų, toksinų ir kitų teršalų judėjimą žarnynu ir pasišalinimą iš jo. Abiejų produktų formules sudaro tik natūralūs, augaliniai ingredientai.

Rinkinys Colon Clean

"Colon Clean" rinkinys

Colon Cleanser augalinė formulė žarnyno ir virškinimo funkcijai palaikyti. 10 augalinių ingredientų. 100 kapsulių organizmo valymui. Daugiau informacijos apie produktą.

Lepitox. Dietary Fibre Complex – Augalinė formulė su kelių rūšių skaidulomis, probiotikais, pankolių sėklomis: svorio kontrolei, organizmui valymui, virškinamojo trakto funkcijai palaikyti. Daugiau informacijos apie produktą.

Dauguma sveikatos ir mitybos specialistų sutinka, kad daug šių laikų sveikatos problemų (ypatingai virškinimo sutrikimai) yra susijusios su ilgalaike nekokybiška mityba.

Reguliarus perdirbto ir rafinuoto maisto („šlamštmaisčio“) valgymas kartu su reikiamų vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų trūkumu gali sąlygoti toksinų susidarymą organizme. Tai savo ruožtu gali turėti neigiamos įtakos imuninės sistemos veiklai ir organizmo gebėjimui detoksikuotis ir išsivalyti savarankiškai.

Nors yra daugybė įvairių vaistų ir strategijų skirtų konkretiems specifiniams simptomams spręsti, dauguma natūralios sveikatos priežiūros specialistų tiki, kad raktas leidžiantis sušvelninti ar panaikinti virškinimo problemas yra ilgalaikis priežasčių sprendimas. Pavyzdžiui, protingai keičiant mitybą ir jei reikia – gyvenimo būdą.

Trumpuoju laikotarpiu gali būti naudinga išsivalyti organizmą. Taip yra todėl, kad virškinamasis traktas yra ne tik maistinių medžiagų įsisavinimo ir atliekų pašalinimo vieta. Jis taip pat gali būti puiki terpė kenksmingoms bakterijoms ir patogenams, ypatingai kai susiduriama su vidurių užkietėjimu ir fermentacija.

Ar Colon Clean rinkinys tikrai veiksmingas?

Daugeliu atvejų produktas efektyviai sutvarko žarnyno veiklą, suteikia lengvumo pojūtį ir geresnę savijautą.

Tačiau jis gali būti nenaudingas tai atvejais kai žmogus serga rimtomis žarnyno ligomis, kurios reikalauja specialaus gydymo ir konkrečiam atvejui pritaikytų vaistų.

Kada naudingas organizmo valymas?

VIDURIŲ UŽKIETĖJIMAS IR FERMENTACIJA

Daugybė gyvenimo būdo veiksnių gali įtakoti pasikartojančias virškinimo sistemos problemas. Tai gali sukelti neefektyvų virškinimo procesą, fermentaciją ir maisto puvimą žarnyne. Pernelyg didelis dujų kaupimasis yra ženklas, kad maistas tinkamai nesuvirškinamas organizme.
Viena iš labiausiai paplitusių virškinamojo trakto sistemos būklių yra lėtinis vidurių užkietėjimas. Įprastai tai nustatoma, kai tuštinamasi rečiau nei vieną kartą per dieną. Jei vidurių užkietėjimas užsitęsia ir maisto atliekos žarnyne užsilieka ilgesnį laiką – tai puiki dirva bakterijoms, kuri gali sąlygoti toksinų patekimą į kraują. Vienas iš simptomų, kad virškinimo sistema yra perkrauta toksinais – pilvo pūtimas.

TOKSINŲ KAUPIMASIS

Kai organizmo normali atliekų šalinimo / detoksikacijos sistema užsikemša (pvz., vidurių užkietėjimo vietoje), tai gali sąlygoti toksinų patekimą į kraujagysles. Tai savo ruožtu gali sukelti įvairias vidinių organų problemas, kai jie stengiasi susidoroti su papildomomis apkrovomis, kurias sukelia nuodingų medžiagų susidarymas. Kai toksinų kiekis tampa per didelis ir organizmas negali jų pašalinti įprastais metodais, organizmo valymas gali būti naudinga priemonė.

DŽS IR MIELIŲ INFEKCIJOS

DŽS (dirgliosios žarnos sindromas) yra bendrinis terminas simptomų grupei, kurie turi įtakos virškinimo sistemai, apibūdinti, kai tiksli priežastis nėra žinoma. Vienas iš simptomų yra pilvo pūtimas; kiti apima viduriavimą ar vidurių užkietėjimą, taip pat ir žarnyno uždegimą.

Infekcijos gali išsivystyti įvairiose organizmo dalyse, pvz., burnoje, pažastyje, kvėpavimo takuose, virškinamajame trakte ir gali paliesti vyrus, moteris ir vaikus. Didžioji dalis Candida mielių infekcijų atsiranda moterims ir veikia virškinamąjį traktą ir lytinių organų sritis. Mielių infekcijas sukelia mikroorganizmai (daugiausia Candida albicans) ir gali sukelti DŽS simptomus. Kai atsiranda tokių parazitų, organizmo valymas gali būti naudingas.

Rinkinys Colon Clean

"Colon Clean" rinkinys

Colon Cleanser augalinė formulė žarnyno ir virškinimo funkcijai palaikyti. 10 augalinių ingredientų. 100 kapsulių organizmo valymui. Daugiau informacijos apie produktą.

Lepitox. Dietary Fibre Complex – Augalinė formulė su kelių rūšių skaidulomis, probiotikais, pankolių sėklomis: svorio kontrolei, organizmui valymui, virškinamojo trakto funkcijai palaikyti. Daugiau informacijos apie produktą.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais