The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Baltymų kokteiliai

Šiame moderniame technologijų, genetinių modifikacijų, aplinkos taršos, toksinių perkrovų ir medikamentų pereikvojimo amžiuje, mityba tapo kaip niekad svarbiu elementu kalbant apie žmonių sveikatą.

Modernus ūkininkavimas, perdirbimo metodai, produktų transportavimas dideliais atstumais, augantis greito maisto vartojimas, vis didėjantis herbicidų, pesticidų, įvairių priedų, konservantų ir kitų kenksmingų sintetinių medžiagų maisto produktuose naudojimas sąlygoja, kad žmonių mityba ir suvartojamų maistinių medžiagų kiekis blogėja.

Dėl to daug žmonių kelia klausimus – ką reiškia optimali mityba šiuolaikiniame kontekste? Kaip galime užtikrinti, kad mūsų artimieji gautų plataus spektro maistines medžiagas, kurių jiems reikia kiekvieną dieną? Jei ribojame mitybą (pvz., veganai, vegetarai, sergantys cukriniu diabetu, nevartojantys pieno produktų ar produktų su glitimu), kaip galime išvengti maistinių medžiagų trūkumo?

Vienas geriausių būdų pasiekti šių sveikatos tikslų tebėra kruopštus valgių planavimas, nes niekas negali pakeisti subalansuotos mitybos. Šviežių, sezoninių daržovių, vaisių ir kitų natūralių maisto produktų reguliarus valgymas yra svarbus siekiant optimalios mitybos. Tačiau, dėl aukščiau išvardintų priežasčių, dažnai tampa sudėtinga aprūpinti organizmą visomis jam reikalingomis maistinėmis medžiagomis.

Šiek tiek pagalbos

Kokybiški baltymų ir maistiniai kokteiliai praturtinti maistinėmis medžiagomis gali kiekvieną dieną lengvai ir greitai aprūpinti organizmą jam reikalingomis medžiagomis. Tai ypač patogu, jei dėl laiko stokos esate linkę praleisti valgymus (pvz., pusryčius) arba nemėgstate „žalio“ maisto – vaisių ar daržovių.

Teisingai, kartu su subalansuota mityba vartojami aukštos kokybės baltymų ir kitokie kokteiliai gali padėti palaikyti stiprų imunitetą, yra naudingi svorio kontrolei, gyvenant aktyvų gyvenimo būdą, aukštam energijos lygiui palaikyti, virškinimo sveikatai ir bendrai gerai savijautai. Svarbiausia įsitikinti, kad kokteiliai būtų be dirbtinių dažiklių, konservantų, maisto priedų ar GMO.

Kokybiški baltymų ir maistiniai kokteiliai idealiai tinka:

  • Užimtiems, kurie dėl laiko stokos reguliariai praleidinėja valgymus;
  • Siekiantiems sveikai sulieknėti;
  • Gyvenantiems aktyvų ar sportišką gyvenimo būdą;
  • Siekiantiems praturtinti mitybą maistinėmis medžiagomis;
  • Esant apetito stokai;
  • Atsigaunant po ligų.
Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais