The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Atkinso dieta

Populiariausių dietų apžvalga: Atkinso dieta

Atkinso dieta žada paversti kūną riebalų deginimo mašina. Teorija tokia, kad stipriai ribojant angliavandenių suvartojimą, jūsų organizmas pradės deginti riebalus energijai. Pirmuoju dietos etapu, kuris skirtas greitam svorio mažėjimui, jūs turite vartoti daug baltymų, nėra apribojimų suvartojamam riebalų kiekiui, o angliavandenių galite suvalgyti 20-25 gramus per dieną. Kitų trijų etapų metu svorio mažėjimas turi būti laipsniškas, jų metu be to rekomenduojama reguliariai mankštintis. Daugiau angliavandenių rekomenduojama vartoti kai pradedate sportuoti tam, kad išlaikytumėte sveiką svorį ir energiją. Pirmas etapas skirtas atsikratyti iki 6 kilogramų, antrojo etapo metu turėtumėte atsikratyti +- 1 kilogramo.

Argumentai už

Rezultatų galite pasiekti labai greitai, o tai veikia motyvuojančiai. Dieta skatina atsisakyti daugumos perdirbtų angliavandenių ir alkoholio. Šios dietos metu galima valgyti raudoną mėsą, sviestą, grietinę, sūrį ir majonezą – toks maisto racionas labiausiai paplitęs tarp vyrų.

Argumentai prieš

Galimas šalutinis poveikis: blogas burnos kvapas, burnos džiūvimas, nuovargis, galvos svaigimas, nemiga, pykinimas ir vidurių užkietėjimas dėl angliavandenių ir potencialaus skaidulų trūkumo. Didelis sočiųjų riebalų suvartojimas gali padidinti širdies ligų riziką.

Verdiktas

Perdirbta mėsa, raudona mėsa ir didelis sočiųjų riebalų kiekis bei rekomendacija į produktus dėti druskos – visa tai prieštarauja dabartiniams sveikatos patarimams. Kai kuriems ši dieta gali atrodyti sudėtinga ir reikalaujanti per daug laiko, bet dėl žadamo greito sulieknėjimo kitiems ji gali atrodyti patraukli ir motyvuojanti.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais