The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Ar verta lieknėti greitai?

Kai bandote numesti svorio – labai norite pasiekti rezultatų kaip įmanoma greičiau. Lieknėdami greitai rizikuojate, kad rezultato nepavyks išlaikyti ilgai, be to, padidėja pavojus jūsų sveikatai.

Jei stengiatės sulieknėti, greičiausiai norite pamatyti ir pajusti rezultatą labai greitai. Dėl to galite susižavėti įvairiais planais, kurie žada, kad savo tikslus pasieksite lengvai ir greitai. Deja, net ir tuo atveju, jei tokie planai iš tiesų padėtų pasiekti greitų rezultatų – tikėtina, kad rezultatas neišsilaikys ilgiau nei keletą mėnesių.

Pats veiksmingiausias būdas sulieknėti ir išlikti lieknam – daryti tai palaipsniui ir nuosekliai. Jūs galite laikytis lieknėjimo plano, tačiau taip pat svarbu atlikti pokyčius su ilgalaike mityba bei fiziniu aktyvumu. Svorio kritimas laikui bėgant po truputį stabilizuojasi, todėl gali prireikti atlikti tolimesnius pakeitimus su mityba ar fiziniu aktyvumu.

Saugus lieknėjimas

Jei stengiatės sulieknėti – saugiausias lieknėjimo greitis – 0.5 Kg – 1 Kg per savaitę. Jei stengsitės sulieknėti greičiau – rizikuojate susidurti su sveikatos problemomis dėl prastos mitybos, taip pat gali pradėti kankinti nuovargis ir bloga savijauta. Be to, greito lieknėjimo planai veikia labai trumpai – vos pakeisite mitybą, visas svoris sugrįš atgal. Išsikelkite tikslą kiek kilogramų norite numesti ir pasinaudokite mūsų kalorijų skaičiuokle, siekdami išsiaiškinti kiek kalorijų per dieną galite suvartoti.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais