Apmokėjimas

Jūsų patogumui, siūlome šiuos skirtingus apmokėjimo būdus

ELEKTRONINĖ BANKININKYSTĖ

Elektroninė bankininkystė – tai saugus, greitas ir patogus būdas atsiskaityti už prekes. Apie Jūsų atliktą mokėjimą sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl suruošti siuntą ir išsiųsti prekes galėsime itin operatyviai. Elektroninė bankininkystė – tai populiariausias atsiskaitymo būdas Lietuvoje. Šiuo metu internetinėje parduotuvėje Healthylife.lt už prekes elektronine bankininkyste galima atsiskaityti šių bankų klientams:

swedbankseb

 

 

GRYNIEJI PINIGAI

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristačius prekes. Svarbu. Kurjeriai grąžos neduoda. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą – turėkite tikslią pinigų sumą.

MOKĖJIMO KORTELĖ

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą už prekes galėsite atsiskaityti kurjeriui pristačius prekes, bankine mokėjimo kortele. Mokėjimo kortele taip pat galima atsiskaityti LP Express ir Omniva paštomatuose atsiimant siuntą.

BANKO PAVEDIMAS

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į Healthylife.lt sąskaitą. Nepamirškite mokėjimo paskirties laukelyje nurodyti Healthylife.lt užsakymo numerį.

PAYPAL

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą už prekes galėsite atsiskaityti naudodamiesi PayPal sistema.

Prekė įtraukta
Prekių krepšelyje produktų nėra
Tęsti prekių paiešką