The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Apie mus

Healthylife.lt tai

Dirbame jums

Sąžininga kaina

Esame sąžiningi su savo klientais. Todėl neklaidiname jūsų netikromis nuolaidomis ir visada siūlome sąžiningą kainą (plačiau apie tai skaitykite čia).

kg1

Mūsų maisto papildai gaminami Jungtinėje Karalystėje laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP, angl. – GMP) principų. GGP – tai sistema, skirta užtikrinti produkto nuoseklią gamybą ir kontrolę pagal taikomus kokybės standartus taip, kad pagamintas produktas atitiktų savo paskirtį bei būtų užtikrinta produkto sauga ir kokybė. Produktai atitinka galiojančius ES reglamentus dėl mikrobakterijų, sunkiųjų metalų ir policiklinių aromatinių angliavandenilių kiekio maisto papilduose. Produktai notifikuoti Lietuvos Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje ir yra reguliariai tikrinami valstybinėse laboratorijose. Šiomis procedūromis užtikrinama, kad nuolat gautumėte aukštos kokybės gaminius.

Nuo 2017 metų​

Maisto papildai​

Nuo 2017 metų prekiaujame nuosavų prekinių ženklų maisto papildais – Herbavel ir Healthylife. Kiekvienais metais plečiame asortimentą ir Lietuvos rinkai pristatome naujus, tačiau Jungtinėje Karalystėje praktinio vartojimo istoriją turinčius ir efektyvumu pasiteisinusius produktus.

Visi mūsų produktai registruoti VMVT registre ir yra reguliariai tikrinami valstybinėse laboratorijose.

Nuo 2021 metų​

Žalioji arbata Matcha​

Yra atlikta daugybė tyrimų, įrodančių žaliosios arbatos naudą sveikatai. Deja, dauguma Lietuvoje esančių produktų yra žalioji arbata pakeliuose, kurią vartojant organizmas pasisavina tik labai nedidelį žaliojoje arbatoje esančių naudingų maistinių medžiagų kiekį. Visai kitaip yra su Japoniška arbata Matcha. Žalioji arbata Matcha tai yra per daugiau nei 800 metų japonų ištobulinta žaliosios arbatos auginimo technologija. Vartojant Matcha organizmas gauna visus žaliosios arbatos privalumus.

Atsiėmimas Kaune

Užsakymus galima atsiimti Healthylife.lt biure Kaune, Veiverių g. 153-206 (2 aukštas, Verslo centras Longas). Apie suruoštą užsakymą jus informuosime el. paštu. Prieš atvykdami būtinai susisiekite telefonu +370 607 72107.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais