Apie mus

ISTORIJA

Gyvenimo tempas auga, oro užterštumas didėja – susiduriame su vis didesniais aplinkos iššūkiais mūsų sveikatai. Žmonių organizmai nesusidoroja su pokyčiais. Todėl turime nuolatos augantį tokių sveikatos būklių kiekį: širdies ligas ir insultą, aukštą kraujospūdį, padidėjusį cholesterolį, kai kurias vėžio formas, 2 tipo cukrinį diabetą, dantų ėduonį, osteoporozę, antsvorį ir nutukimą, valgymo sutrikimus, depresiją.

Dėl visų šių veiksnių kokybiškų maistinių medžiagų poreikis yra kaip niekad didelis. Vaisiai, daržovės, neperdirbti grūdai, gerieji riebalai – produktai iš kurių galima gauti daug naudos. Tačiau, dėl šiuolaikinio ūkininkavimo ypatumų, net ir iš jų ne visada organizmas gauna pakankamą kiekį visų jam reikalingų maistinių medžiagų. Tokiu atveju maisto papildai gali tapti reikšmingu ir naudingu įrankiu siekiant užpildyti mitybos spragas. Svarbiausia įgyti žinių ir pasirinkti teisingai.

Deja, bet ydinga praktika naudoti įvairias iki galo neištirtas sintetines medžiagas dažnai naudojama ir maisto papildų gamyboje. Didieji gamintojai norėdami uždirbti daugiau pinigų ir pasiūlyti priimtinesnę kainą vartotojams – kokybę nustumia į antrą vietą.

Healthylife požiūris kitoks. Mums kokybė – pirmoje vietoje. Mūsų vizija – padėti žmonėms, kurie dėl įvairių priežasčių susiduria su maistinių medžiagų trūkumu, natūraliomis ir gerai ištirtomis maistinėmis medžiagomis. Todėl produktų gamyboje nenaudojame nereikalingų priedų ir kiek įmanoma išlaikome gryną ir švarią sudėtį.

Healthylife – visiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir gyvenimo kokybe.

Rinkitės sveikiau.

Jūsų Healthylife komanda