KAS MES

ESAME

Healthylife – tai mokslu pagrįstas požiūris į mitybą ir sveikatingumą. Išbandytas, patikrintas ir įrodytas.

  • Dėmesys kokybei – nuo lauko iki galutinio produkto, prioritetą kokybei teikiame kiekviename žingsnyje
  • Paremta mokslu – naudojame tradicinius ir mokslu paremtus ingredientus, kad sukurtume išskirtinius ir efektyvius produktus
  • Švari sudėtis – produktų gamyboje naudojame tik kokybiškus ir švarius ingredientus. Jokių GMO, tirštiklių, dažiklių, klijų ar rišiklių

Nenorite eiti tuo keliu, kuriuo šiandien veda šiuolaikinė maisto ir gėrimų pramonė? Tada perimkite mitybos kontrolę į savo rankas. Gyvenkite visavertį ir sveiką gyvenimą.

Vadovams, mokytojams, kasininkams, sportininkams, svajotojams, tėvams, žmonėms – norintiems būti geresnėmis savo pačių versijomis.

Rinkitės sveikiau.

KODĖL REIKALINGI

MŪSŲ PRODUKTAI

Gyvenimo tempas auga, oro užterštumas didėja – susiduriame su vis didesniais aplinkos iššūkiais mūsų sveikatai. Be šių susiduriame ir dar su vienu – nekokybiška mityba. Prekybos centrų lentynos „lūžta“ nuo sveikatai žalingų produktų.

Yra daugybė duomenų, rodančių, kad labai didelė Vakarų pasaulio gyventojų dalis taps vadinamųjų “prabangos” ligų aukomis, ir tai įvyks ne dėl blogų genų, o dėl nesveikos mitybos” – T. Colin Campbell

Nesiliaujančios reklamos ragina mėgautis cukraus, sočiųjų riebalų ir konservantų prikimštais produktais. Pasiduodame ir mūsų organizmai nesusidoroja su jiems tenkančiais krūviais. Todėl turime nuolatos augantį “prabangos” ligų kiekį: širdies ligas ir insultą, aukštą kraujospūdį, padidėjusį cholesterolį, kai kurias vėžio formas, 2 tipo cukrinį diabetą, dantų ėduonį, osteoporozę, antsvorį ir nutukimą, valgymo sutrikimus, depresiją. Visa tai didžiąja dalimi vyksta dėl nekokybiškos mitybos.

Vaisiai, daržovės, neperdirbti grūdai, gerieji riebalai – produktai iš kurių galima gauti daug naudos. Tačiau, dėl šiuolaikinio ūkininkavimo ypatumų, net ir iš sveikatai palankių maisto produktų organizmas ne visada gauna pakankamą kiekį visų jam reikalingų maistinių medžiagų.

Tokiu atveju maisto papildai gali tapti reikšmingu ir naudingu įrankiu siekiant užpildyti mitybos spragas.

Svarbiausia įgyti žinių ir pasirinkti teisingai.

MUMIS

PASITIKI

Žinomi Lietuvos žmonės renkasi Healthylife.

KUO MES

KITOKIE

Kokybė yra svarbi. Kai perkate aukštos kokybės produktus, norite aukštos kokybės standartų. Norite mokslo pripažintų ingredientų. Norite produktų, kurie padėtų jums jaustis geriau.

Štai ką gaunate su Healthylife.

GRYNA IR ŠVARI PRODUKTŲ SUDĖTIS

Dauguma maisto papildų tablečių gaminama naudojant įvairius sintetinius priedus – tirštiklius, rišiklius, klijus, dažiklius ir kitas organizmui nenaudingas medžiagas. Neretai tokios medžiagos sudaro 50% ir daugiau visos maisto papildo tabletės. Healthylife produktų gamyboje nenaudodami tablečių (tik vegetariškas kapsules) išvengiame visų šių nenaudingų priedų ir siūlome produktus su maksimaliu aktyvių medžiagų kiekiu.

PER ILGUS METUS IŠTOBULINTOS PRODUKTŲ FORMULĖS

Vis daugiau žmonių reguliariai vartoja maisto papildus. Auganti rinka kelia didesnį verslininkų susidomėjimą, todėl prekyboje atsiranda vis daugiau naujų produktų. Dažniau galite pamatyti reklamų apie “naujos ir inovatyvios sudėties” produktus. Maisto papildų segmente nauja ir inovatyvu dažniausiai reiškia, kad produktų praktinis veiksmingumas yra neištestuotas ir produktai yra efektyvūs tik “popieriuje”. Mūsų produktų formulės kuriamos Jungtinės Karalystės specialistų ir turi ilgą vartojimo istoriją bei yra veiksmingos ne tik popieriuje, bet ir praktikoje. Produktų gamyboje naudojame tradicinius ir mokslu paremtus ingredientus, kad sukurtume išskirtinius ir efektyvius produktus. Produktų formulės tobulinamos atsižvelgiant į naujus tyrimus ir vartojimo metu gautus duomenis.

PAGAMINTA JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE

Jungtinė Karalystė išsiskiria tuo, kad maisto papildų pramonė pas juos yra gerai išvystyta. Gerai išvystyta reiškia – geresnes laboratorijas, geresnius gamybos būdus, geresnę kokybės kontrolę, didesnę konkurenciją tarp įmonių siekiant aukščiausios kokybės. Tai nepasiekiama greitai, tam reikia laiko. Būtent todėl mūsų gamybos partneriai yra iš Jungtinės Karalystės ir skaičiuoja bent 20 metų (ir ilgesnę) gamybos patirtį.

AUKŠTA KOKYBĖ

Orientuojamės ne į žemiausią kainą, bet į aukštą kokybę. Todėl rinkdamiesi produktų ingredientus visada teikiame prioritetą kokybei ir tik vėliau kainai. Beveik visada galima rasti pigesnius alternatyvius veikliųjų medžiagų šaltinius, pigesnes alternatyvas – bet tai ne mūsų filosofija. Nepaisant to, mūsų produktų kainos yra itin konkurencingos.

Norime pabrėžti, kad netaupome produktų kokybei, tačiau ir neišlaidaujame ten kur nereikia. Pvz., paprasčiau žiūrime į produktų įpakavimus. Gražios, ištaigingos dėžutės padeda parduoti ir yra patrauklesnės vartotojui, bet turi ir trūkumų:

  1. iškelia produkto kainą
  2. dažniausiai nėra draugiškos aplinkai, nes pakavimui sunaudojama daugiau ir įvairesnių medžiagų
  3. nesukuria jokios realios vertės vartotojui, nes atmetus rinkodarą – pakuotė yra transportavimo ir saugojimo priemonė produkto kokybei užtikrinti

Todėl siekiame būti įvertinti turiniu, o ne pakuote.

SĄŽININGA KAINA

Esame sąžiningi su savo klientais. Todėl neklaidiname jūsų netikromis nuolaidomis ir visada siūlome sąžiningą kainą (plačiau apie tai skaitykite čia).

ŽALESNIS POŽIŪRIS

Mums svarbu ne tik produktų kokybė, tačiau ir mūsų veiklos įtaka gamtai. Todėl pereidinėjame prie kuo natūralesnių gamybos procesų. Dalis mūsų produktų pagaminta gamykloje, kuri 100% aprūpinama atsinaujinančia energija. Ir toliau kryptingai judame ta linkme. Užsakymus pristatome tik iš antrinių žaliavų pagamintose arba perdirbamose pakuotėse, o kad siuntos būtų apsaugotos nuo smūgių transportavimo metu – užpildui naudojame tik ekologiškas pakavimo granules.

PRADĖKITE
Prekė įtraukta
Prekių krepšelyje produktų nėra
Tęsti prekių paiešką