KAS MES

ESAME

Healthylife – tai mokslu pagrįstas požiūris į mitybą ir sveikatingumą. Išbandytas, patikrintas ir įrodytas.

Mūsų produktai apjungia naujausias mokslines ir tūkstančius metų skaičiuojančias Ajurvedos ir tradicinės Kinų medicinos žinias bei tvirtą atsidavimą kokybei.

Nenorite eiti tuo keliu, kuriuo šiandien veda šiuolaikinė maisto ir gėrimų pramonė? Tada perimkite mitybos kontrolę į savo rankas. Gyvenkite visavertį ir sveiką gyvenimą.

Vadovams, mokytojams, kasininkams, sportininkams, svajotojams, tėvams, žmonėms – norintiems būti geresnėmis savo pačių versijomis.

Rinkitės sveikiau 💛

KODĖL REIKALINGI

MŪSŲ PRODUKTAI

Gyvenimo tempas auga, oro užterštumas didėja – susiduriame su vis didesniais aplinkos iššūkiais mūsų sveikatai. Be šių susiduriame ir dar su vienu – nekokybiška mityba. Prekybos centrų lentynos „lūžta“ nuo sveikatai žalingų produktų.

Yra daugybė duomenų, rodančių, kad labai didelė Vakarų pasaulio gyventojų dalis taps vadinamųjų “prabangos” ligų aukomis, ir tai įvyks ne dėl blogų genų, o dėl nesveikos mitybos” – T. Colin Campbell

Nesiliaujančios reklamos ragina mėgautis cukraus, sočiųjų riebalų ir konservantų prikimštais produktais. Pasiduodame ir mūsų organizmai nesusidoroja su jiems tenkančiais krūviais. Todėl turime nuolatos augantį “prabangos” ligų kiekį: širdies ligas ir insultą, aukštą kraujospūdį, padidėjusį cholesterolį, kai kurias vėžio formas, 2 tipo cukrinį diabetą, dantų ėduonį, osteoporozę, antsvorį ir nutukimą, valgymo sutrikimus, depresiją. Visa tai didžiąja dalimi vyksta dėl nekokybiškos mitybos.

Vaisiai, daržovės, neperdirbti grūdai, gerieji riebalai – produktai iš kurių galima gauti daug naudos. Tačiau, dėl šiuolaikinio ūkininkavimo ypatumų, net ir iš sveikatai palankių maisto produktų organizmas ne visada gauna pakankamą kiekį visų jam reikalingų maistinių medžiagų.

Tokiu atveju maisto papildai gali tapti reikšmingu ir naudingu įrankiu siekiant užpildyti mitybos spragas.

Svarbiausia įgyti žinių ir pasirinkti teisingai.

MUMIS

PASITIKI

Žinomi Lietuvos žmonės renkasi Healthylife.

KUO MES

KITOKIE

Kokybė yra svarbi. Kai perkate aukštos kokybės produktus, norite aukštos kokybės standartų. Norite mokslo pripažintų ingredientų. Norite produktų, kurie padėtų jums jaustis geriau.

Štai ką gaunate su Healthylife.

  • Healthylife požiūrį. Ajurvedos, tradicinės Kinų medicinos ir naujausias mokslines žinias apjungtas į vieną visumą. Tai išbandyta, tai patikrinta ir tai veikia. Mes tuo gyvename ir dalijamės tuo su jumis
  • Ilgametę patirtį. Produktus kuriame su Jungtinės Karalystės specialistais, o juos gaminame ilgametę gamybos patirtį turinčiose Jungtinės Karalystės įmonėse. Mes žinome, kad šioje srityje patirtis yra labai svarbu, todėl dirbame su geriausiais
  • Aukštą kokybę. Sveikata yra brangiausias žmogaus turtas, todėl čia negali būti vietos jokioms interpretacijoms. Glaudžiai bendradarbiaujame su pripažintais gamintojais ir žaliavų tiekėjais, todėl užtikriname aukštus gamybos standartus ir kokybiškus ingredientus. Nesivaikome pigiausių kainų. Mums kokybė – pirmoje vietoje
PRADĖKITE