The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

Acai uogos

Acai uogos

Acai uogos yra maži, apvalūs tropiniai vaisiai, vidutiniškai užaugantys iki 25 mm dydžio. Randamos Amazonės atogrąžų miškuose Centrinėje ir Pietų Amerikose. Auga kekėmis ant Acai palmių, kurios kilusios iš šio regiono. Vidutiniškai acai palmės užaugina nuo 3 iki 8 kekių Acai uogų.

Panašios į vynuoges, prinokusios Acai uogos yra tamsiai mėlynos/violetinės spalvos. Tačiau skirtingai nuo vynuogių, jose nėra daug mėsingo minkštimo. Vietoje to jos turi didelę nevalgomą sėklą, kuri sudaro apie 90% uogos.

Acai uogų žinomumas ir populiarumas pastaraisiais metais Europoje išaugo dėl to, kad jos buvo įvardintos „supervaisiais“ ir „supermaistu“. Taip jos vadinamos dėl didelio maistinių medžiagų (ypatingai antioksidantų) kiekio esančio jose.

Kadangi Acai uogose yra mažai cukraus ir rūgšties, kurie apsaugo daugumą vaisių, tam, kad išsaugotų visas maistingąsias medžiagas – Acai uogos privalo būti perdirbamos ir užšaldomos per 24 valandas nuo jų surinkimo. Jei uogos neperdirbamos ilgesnį laiką, jos oksiduojasi, paruduoja ir praranda naudingas maistines medžiagas.

ACAI UOGŲ NAUDA

Į miltelius apdorotų Acai uogų skonis dažnai apibūdinamas kaip vaisinio, raudono vyno skonis su šokolado poskoniu. Maistingoje uogos dalyje yra antioksidantų, amino rūgščių, skaidulų, esminių riebiųjų rūgščių, vitaminų ir mineralų.

Acai uogų populiarumas pirmiausiai susijęs su labai dideliu antioksidantų kiekiu esančiu jose. Antioksidantai yra molekulės, kurios apsaugo kitas molekules nuo oksidacijos. Oksidacija gamina laisvuosius radikalus, kurie kenkia ląstelėms ir tokiu būdu skatina senėjimą ir įvairių ligų atsiradimą. Kadangi mūsų organizmai susiduria su įvairiais toksinais ir gamina trilijonus laisvųjų radikalų, svarbu imtis priemonių, kad sumažinti laisvųjų radikalų organizmui daromą poveikį. Gausus maisto produktų, turinčių antioksidantų, vartojimas yra teisingas žingsnis siekiant apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Acai uogos – vienas geriausių antioksidantų šaltinių.

Antocianinai, antioksidantai randami Acai uogose, puikiai tinka širdies sveikatai. Širdies ligos tampa vis didesne problema pasaulyje, todėl natūralūs būdai, leidžiantys palaikyti kraujagyslių ir širdies sistemos sveikatą yra puikus pasirinkimas. Be to, antocianinai gali padėti užkirsti kelią cholesterolio oksidacijai. Kai cirkuliuojantis cholesterolis oksiduojasi, nesvarbu turite žemą ar aukštą cholesterolio lygį, jis lieka prie arterijų sienelių, dėl ko jos susiaurėja. Šis apnašų kaupimasis galiausiai sukelia aukštą kraujospūdį, kuris yra pavojingas sveikatai.

Healthylife Antioxidants

Antioxidants, 100 kapsulių

Augalinė antioksidantų formulė su acai uogų ekstraktu, acai uogų milteliais ir augalinėmis, antioksidantų gausiomis medžiagomis: ekologiškų aliejinių moringų milteliais, burokėlių milteliais, granatų ekstraktu, resveratroliu, vynuogių sėklų ekstraktu.

MAISTINĖS MEDŽIAGOS ACAI UOGOSE

Acai uogose yra:

  • Antioksidantų, įskaitant antocianinų junginius, tokius kaip resveratrolis, ferulo rūgštis, petunidinas, delfinidinas, taip pat epikatechinas, protokatechino rūgštis;
  • Vitaminų, įskaitant vitaminus B, vitaminą C, vitaminą E ir vitaminą K;
  • Mineralų, įskaitant geležį, kalį, manganą, varį ir magnį;
  • Esminių riebiųjų rūgščių Omega 3, Omega 6 ir Omega 9;
  • Skaidulų (minkštime);
  • Baltymų. Acai uogose yra aukštos kokybės baltymų, kuriuose yra visos esminės amino rūgštys.

Dėl tokio didelio maistinių medžiagų kiekio nesunku suprasti, kad Acai uogos gali būti naudingos jūsų sveikatai ir galbūt gali padėti sulėtinti senėjimo procesą.

ACAI UOGOS IR LIEKNĖJIMAS

Nėra abejonių dėl Acai uogų naudos sveikatai. Deja, neretai pasitaiko ir klaidinančios informacijos susijusios su jomis. Pirmiausiai, labai daug įmonių akcentuoja Acai uogų įtaką lieknėjimui. Tiesa ta, kad Acai uogos prisideda prie bendros organizmo sveikatos, tačiau jos neturėtų būti siejamos su lieknėjimu. Nesakome jog Acai uogos nenaudingos siekiantiems sulieknėti, tačiau nėra daug tai patvirtinančių įrodymų. Acai uogos turi būti vertinamos dėl antioksidantų esančių jose, o lieknėjimui vertėtų rinktis kitus, tam tikslui labiau pritaikytus produktus.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais