The Science of Nutrition

Nemokamas pristatymas nuo 35 € krepšelio vertės

labas@healthylife.lt | +370 607 72107

Informacija

Kontaktai

+370 607 72107
labas@healthylife.lt

Socialiniai tinklai

2018 m. detoksikacija

2018 m. prasideda. Reikalinga detoksikacija?

Galbūt tai atrodo šiek tiek nuvalkiota, tačiau naujų metų pradžia yra puikus metas peržvelgti  savo mitybą ir bendrą sveikatą bei atlikti reikiamus pakeitimus. Šiaip ar taip, tai yra nauja pradžia, kuri (bent jau psichologiškai) gali šiek tiek palengvinti naujų tikslų išsikėlimą ir jų įgyvendinimą.

Taigi, jei anksčiau jau laikėtės programų „Nauji metai – naujas Jūs“, ar nusprendėte tai išbandyti pirmą kartą, galvojate apie vienkartinę detoksikaciją, kad sustiprintumėte imunitetą ar siekiate ilgalaikių pokyčių – kodėl nepadarius taip, kad pokyčiai prasidėtų šiais, 2018 metais?

PRADĖKITE NUO ORGANIZMO VALYMO IR DETOKSIKACIJOS

Yra įvairių rūšių ir formų organizmo detoksikacijos programų – pasirinkdami vieną iš jų, atlikite savo tyrimą ir įsitikinkite, kad jis yra protingas ir saugus. Jei kyla abejonių, prieš pradėdami pasikonsultuokite su savo gydytoju.

Nepaisant įvairovės, pagrindinis organizmo valymo ir detoksikacijos programų tikslas įprastai yra atsikratyti toksinų, atliekų ir kitų organizmo nuodų, kurie susikaupia per tam tikrą laiką dėl blogos mitybos, aplinkos veiksnių, rūkymo, alkoholio vartojimo ir t.t. Deja, šiuolaikiniame pasaulyje, įvairiuose gėrimuose ir maisto produktuose yra cheminių junginių, kurie gali būti toksiški mūsų organizmams. Be to kiekvieną dieną susiduriame su vis didėjančiu toksinų kiekiu aplinkoje.

Kepenys yra pagrindinis detoksikacijos organas. Į kūną absorbuoti teršalai patenka į kepenis. Nepaisant to, kepenys yra tik vienas detoksikacijos sistemos organų, o jų funkcija – perdirbti toksinus į formas, kurias lengviau galėtų pašalinti kiti organai.

  • Virškinimo sistema. Mitybos ir natūralios sveikatos specialistai daug dėmesio skiria žarnyno būklei, su kuria siejama ir kepenų, limfinės ir imuninės sistemų sveikata;
  • Šlapimo šalinimo sistema. Į inkstus patenka toksinai, kuriuos prieš tai perdirba kepenys. Pvz., vaistai, organinės cheminės medžiagos, mielės, hormonai;
  • Limfinė sistema. Ši sistema valo kraujotaką nuo toksinų ir atliekų, naikina mikroorganizmus, bakterijas, virusus ir vėžines ląsteles;
  • Kvėpavimo sistema. Pagrindinė plaučių paskirtis – dujų mainai. Įkvėptas deguonis perduodamas į kraujotaką, o iš jos pašalinamas anglies dioksidas;
  • Tai didžiausias pašalinimo organas, ir jei ji veikia optimaliai, per ją galime atsikratyti daug vandenyje tirpių toksinų. Prakaitavimas yra būtinas toksinų pašalinimui.

Įprastai mūsų organizmai patys sugeba susidoroti su toksinais, tačiau, netinkamai maitinantis ar esant pernelyg dideliam aplinkos taršos poveikiui, detoksikacijos sistemos gali tapti per daug perkrautos. Pavyzdžiui, odos ligos, tokios kaip aknė, egzema ir psoriazė dažniausiai traktuojamos kaip pačios odos sutrikimai, nors iš tikrųjų, neretai tai yra išoriniai vidinio toksiškumo rodikliai. Esant tokioms aplinkybėms, organizmo valymas ir detoksikacija gali būti naudingi.

Taip pat rekomenduojame:

Kuo gali būti naudingas organizmo valymas? Skaityti.
Įtariate, kad apsikrėtėte parazitais? Pasidomėkite organizmo valymu nuo parazitų.

Nemokamas pristatymas

Nuo 35 € krepšelio vertės

Grąžinimo garantija

Grąžinkite per 14 d.

Kokybės garantija

Sertifikuota, registruota VMVT

100% saugus atsiskaitymas

SEB / Swedbank / Grynais